Відбувся урочистий захід до Дня працівників освіти

Дата: 02.10.2024 17:04

Сьогодні у міському народному домі відбувся урочистий захід, присвячений Дню вчителя. Цей день став особливим моментом для всіх педагогів громади, які зібралися, щоб прийняти заслужені вітання та відзначити свої досягнення. Святкова атмосфера, насичена теплом і вдячністю, заповнила залу народного дому, де лунали пісні, побажання та щирі слова вдячності.

На заході була присутня міський голова Мирослава Пельц, яка привітала вчителів із їхнім професійним святом та висловила щиру вдячність за їхню щоденну працю, вклад у розвиток дітей і майбутнє громади. У своїй промові вона наголосила на важливості ролі вчителів у формуванні майбутніх поколінь, відзначивши, що саме завдяки їхній відданості й професіоналізму наше суспільство має можливість процвітати.

Найкращим вчителям громади вручили грамоти та подяки. Ці нагороди стали визнанням їхньої невтомної праці, педагогічних досягнень та внеску у розвиток освіти.

Цей день став ще однією можливістю висловити вдячність тим, хто щодня вкладає серце у виховання молодого покоління, хто своїми знаннями та турботою допомагає дітям знайти своє місце у житті.