Очищення влади

Про початок перевірки, передбаченої ЗУ "Про очищення влади" щодо спеціалістів ІІ категорії відділу земельних ресурсів та екології управління економічного розвитку та інвестиційної політики громади міської ради Чайковської Г. Р. та Ціжман О. В.

Про початок перевірки, передбаченої ЗУ "Про очищення влади" щодо начальника управління економічного розвитку та інвестиційної політики громади міської ради Осипова П. В.

Про початок перевірки, передбаченої ЗУ "Про очищення влади" щодо начальника відділу земельних ресурсів та екології управління економічного розвитку та інвестиційної політики громади міської ради Пристацького Р. М.

Про початок перевірки, передбаченої ЗУ "Про очищення влади" щодо головного спеціаліста бюджетного відділу фінансового управління міської ради Пастушенко Ю. О.

Про початок перевірки, передбаченої ЗУ "Про очищення влади" щодо адміністратора відділу "Центр надання адміністративних послуг" міської ради Курант Г. Є.

Про початок перевірки, передбаченої ЗУ "Про очищення влади" щодо провідного спеціаліста міської ради Кубари А. М.