Мостиська міська рада

Львівської області

МКП "Водоканал"

Мостиське комунальне підприємство "Водоканал". 

Адреса: м. Мостиська, вул. Міцкевича, 13

Телефон: (03234) 4-16-50

В.о. директора: Матис Станіслав Едуардович

Головний бухгалтер: Врона Ганна Іванівна

Головний інженер: Пукас Ростислав Володимирович  

Міське комунальне підприємство «Водоканал», створене у відповідності до статті 31 Закону України «Про власність», Закону України «Про підприємства в Україні», Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» в 2003 році – є правонаступником ДКП «Мостиського ВКГ»,яке було створене 1996 році.

МКП «Водоканал» є юридичною особою, має самостійний баланс, власні і основні оборотні засоби, розрахунковий та інші рахунки в установах банків, круглу печатку із своїм найменуванням, відповідні штампи, фірмові бланки із своєю назвою. Форма власності – комунальна. Організацізаційно- правова форма господарювання – міське комунальне підприємство.

Діяльність МКП «Водоканал» регламентується Статутом, який затверджено міським головою м. Мостиська 18.02.2003 р. і зареєстрований розпорядженям голови Мостиської РДА 18.02.2003р. №269.

Відповідно до статуту МКП «Водоканал» є виконавцем послуг в сфері водопостачання і водовідведення, виконує завдання з проведення реконструкції, розширення і експлуатації водозаборів, каналізаційних мереж, споруд, зміцнення матеріально-технічної бази для нормальної експлуатації системи з водопостачання та водовідведення.

МКП «Водоканал» здійснює діяльність на ринку послуг з централізованого водопостачання та водовідведення на підставі ліцензії №041679 від 04.11.2014р., виданої Львівською обласною державною адміністрацією.

На користування надрами виготовлено дозвіл на спеціальне водокористування для господарського, питного водокористування, який видано Держанним управлінням екології та природних ресурсів у Львівській області №Укр-270 від 15.07.2014 р.

Водопровідне каналізаційне господарство підприємства забезпечує водою та водовідведенням населення та організації м.Мостиська.

Загальна кількість споживачів становить -1861, з них населення – 1672, бюджетні і інші організації – 189.

Подача питної води здійснюєтся з поверхневого водозабору, розташованого на річці Зелена Кривуля. Потужність водозабору 890 куб.м на добу та продуктивність каналізаційної очисної споруди 900 куб.м на добу.

Водоочисні споруди введені в експлуатацію в 1950 році і потребують реконструкції.

Загальна протяжність водопровідної мережі 16 км; з них ветхих та аварійних 9.5 км. Облік води в м.Мостиська здійснюється за допомогою лічильників, які встановлені на насосній станції 2-го підйому.

Каналізаційно – очисні споруди м. Мостиська розташовані на лівому березі річки Вишня. Проектна потужність складає 1460 куб.м на добу.

На балансі підприємства знаходиться дві коналізаційно-насосні станції та каналізаційна мережа протяжністю 12 км; в тому числі 3.2 км ветхих та аварійних.

Каналізаційна мережа, КНС-1, КНС-2, КОС введені в експлуатацію в 1982 році. Електронасосне обладнання на всіх об»єктах потребує повної заміни – давно відпрацювало свій ресурс.

Фінансовий план МКП "Водоканал"

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора