МКП "Водоканал"

Мостиське комунальне підприємство "Водоканал".

Адреса:

Телефон: (03234) 4-16-50

Директор: Колодій Андрій Ігорович

Головний бухгалтер: Врона Ганна Іванівна

Головний інженер: Пукас Руслан Володимирович

Міське комунальне підприємство «Водоканал», створене відповідно до статті 31 Закону України «Про власність», Закону України «Про підприємства в Україні», Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» у 2003 році – є правонаступником ДКП «Мостиського ВКГ», яке було створене 1996 році.

МКП «Водоканал» є юридичною особою, має самостійний баланс, власні та основні оборотні засоби, розрахунковий та інші рахунки в установах банків, круглу печатку зі своїм найменуванням, відповідні штампи, фірмові бланки зі своєю назвою. Форма власності – комунальна. Організаційно-правова форма господарювання – міське комунальне підприємство.

Діяльність МКП «Водоканал» регламентується Статутом, який затверджено міським головою м. Мостиська 18.02.2003 р. і зареєстрований розпорядженням голови Мостиської РДА 18.02.2003р. №269.

Відповідно до статуту МКП «Водоканал» є виконавцем послуг у сфері водопостачання і водовідведення, виконує завдання з проведення реконструкції, розширення та експлуатації водозаборів, каналізаційних мереж, споруд, зміцнення матеріально-технічної бази для нормальної експлуатації системи з водопостачання та водовідведення.

МКП «Водоканал» здійснює діяльність на ринку послуг з централізованого водопостачання та водовідведення на підставі ліцензії №041679 від 04.11.2014р., виданої Львівською обласною державною адміністрацією.

На користування надрами виготовлено дозвіл на спеціальне водокористування для господарського, питного водокористування, який видано Державним управлінням екології та природних ресурсів у Львівській області №Укр-270 від 15.07.2014 р.

Водопровідне каналізаційне господарство підприємства забезпечує водою та водовідведенням населення та організації м.Мостиська.

Загальна кількість споживачів становить -1861, з них населення – 1672, бюджетні та інші організації – 189.

Подача питної води здійснюється з поверхневого водозабору, розташованого на річці Зелена Кривуля. Потужність водозабору 890 куб.м на добу та продуктивність каналізаційної очисної споруди 900 куб.м на добу.

Водоочисні споруди введені в експлуатацію в 1950 році і потребують реконструкції.

Загальна протяжність водопровідної мережі 16 км; з них ветхих та аварійних 9.5 км. Облік води в м.Мостиська здійснюється за допомогою лічильників, які встановлені на насосній станції 2-го підйому.

Каналізаційно-очисні споруди м. Мостиська розташовані на лівому березі річки Вишня. Проектна потужність складає 1460 куб.м на добу.

На балансі підприємства знаходиться дві каналізаційно-насосні станції та каналізаційна мережа протяжністю 12 км; в тому числі 3.2 км ветхих та аварійних.

Каналізаційна мережа, КНС-1, КНС-2, КОС введені в експлуатацію в 1982 році. Електронасосне обладнання на всіх об'єктах потребує повної заміни – давно відпрацювало свій ресурс.

Фінансовий план МКП "Водоканал"