Електронні петиції

Шановні жителі Мостиської громади!

Особливою формою колективного звернення громадян до Мостиської міської ради є електронна петиція.

Подати петицію можна на головній сторінці вебсайту або за посиланням

В електронній петиції має бути викладено суть звернення, зазначено прізвище, ім’я, по батькові автора (ініціатора) електронної петиції, адресу електронної пошти. Електронна петиція не може містити заклики до повалення конституційного ладу, порушення територіальної цілісності України, пропаганду війни, насильства, жорстокості, розпалювання міжетнічної, расової, релігійної ворожнечі, заклики до вчинення терористичних актів, посягання на права і свободи людини, інформацію, яка принижує честь і гідність, права та законні інтереси осіб, матеріали та вислови, які становлять загрозу національним інтересам і національній безпеці України, матеріали та заклики, які містять передвиборну агітацію, рекламу товарів, робіт та послуг. Відповідальність за зміст електронної петиції несе автор (ініціатор) електронної петиції.

Процедуру регулювання електронних петицій у Мостиськй громаді визначає порядок подання та розгляду електронних петицій, адресованих Мостиській міській раді та її виконавчим органам.