Графіки засідань

Засідання постійної депутатської комісії Мостиської міської ради з питань земельних відносин, комунального майна, екології, будівництва, архітектури та просторового планування відбудеться 25.01.2021р. 0 12.00 в сесійній залі Мостиської міської ради з подальшим виїздом на місця розгляду заяв.

На розгляд комісії пропонуються на наступні заяви:

• Гнатовська Надія мирославівна (обстеження земельної ділянки)
  • Флюнт Віталій (зміна цільового призначення земельної ділянки та перенесення її місця розташування)

Засідання постійної депутатської комісії Мостиської міської ради з питань земельних відносин, комунального майна, екології, будівництва, архітектури та просторового планування відбудеться 28.12.2020р. 0 13.00 в сесійній залі Мостиської міської ради з подальшим виїздом на місця розгляду заяв.

На розгляд комісії пропонуються на наступні заяви:

• Гудзій Володимир Володимирович (огляд земельної ділянки)
  • Підцерковний Андрій Петрович (розгляд зменшення орендної плати за землю)
  • Олива Ольга Адамівна (огляд земельної ділянки)
  • Росоловський Іван Йосифович (огляд земельної ділянки щодо зміни цільового призначення)
  • Зьобер Юлія Зіновіївна (можливе самовільне зайняття земельної ділянки)
  • Мартин Олег Андрійович  (спір щодо вилучення земельної ділянки)
  • Михалойко Любов Василівна (огляд земельної ділянки)
  • Митрополит Любов Степанівна (вилучення земельної ділянки)
  • Гірняк Ганна Михайлівна (погодження меж земельної ділянки)

16 грудня о 09:00 год. відбудеться засідання постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури та транспорту.

Засідання відбудеться за адресою: м. Мостиська, вул. Грушевського, 6 (сесійна зала).

Засідання постійної депутатської комісії Мостиської міської ради з питань земельних відносин, комунального майна, екології, будівництва, архітектури та просторового планування відбудеться 14.12.2020 р. о 14:00 год. в сесійній залі Мостиської міської ради

14 грудня о 16:00 год. відбудеться засідання постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Засідання відбудеться за адресою: м. Мостиська, вул. Грушевського, 6.