Помічники депутатів

Рішення Мостиської міської ради від 22.01.2021 р. № 4 «Про затвердження Положення про помічника-консультанта»

Фото без описуКУРАНТ Роман Михайлович - помічник-консультант депутата Мостиської міської ради ПРИСТАЦЬКОГО Романа Миколайовича. Житель с. Буховичі, освіта вища, судимість відсутня.

ШОТ Іван Іванович - помічник-консультант депутата Мостиської міської ради СТЕЦИНИ Михайла Ігоровича. Житель с. Арламівська Воля, освіта вища, судимість відсутня.

Фото без описуОХЕНДУШКЕВИЧ Андрій Мар’янович - помічник-консультант депутата Мостиської міської ради ОСИПОВА Павла Васильовича. Житель м. Мостиська, освіта середня, судимість відсутня.

Фото без описуВАСЮТА Антон Васильович - помічник-консультант депутата Мостиської міської ради ОСИПОВА Павла Васильовича. Житель с. Черневе, освіта вища, судимість відсутня.

ГРИНИК Василь Григорович - помічник-консультант депутата Мостиської міської ради ГРАНАТА Тараса Ярославовича. Житель с. Хоросниця, освіта середня, судимість відсутня.

ФЕДЕВИЧ Надія Іванівна - помічник-консультант депутата Мостиської міської ради ГІСА Олега Олеговича. Жителька с. Черневе, освіта вища, судимість відсутня.

Фото без описуЯВОРСЬКА Лілія Романівна - помічник-консультант депутата Мостиської міської ради ЦЕКІТ Софії Ярославівни. Жителька м. Мостиська, освіта вища, судимість відсутня.

Фото без описуЧУРА Богдан Миронович - помічник-консультант депутата Мостиської міської ради ЯЦУЛИ Лідії Стефанівни. Житель м. Мостиська, освіта вища, судимість відсутня.

Фото без описуВЕНГРИН Лілія Ярославівна - помічник-консультант депутата Мостиської міської ради КУЛІЯ Володимира Теодозійовича. Жителька с. Раденичі, освіта вища, судимість відсутня.