Мостиська міська рада

Львівської області

Апарат виконавчого комітету Мостиської міської ради

Макар Олег Євстахійович – секретар ради

Осипова Анжеліка Володимирівна – секретар виконавчого комітету

Свята Ілона Генриківна – головний спеціаліст

Джала Сергій Юрійович – головний спеціаліст

Кубара Андріана Михайлівна - провідний спеціаліст

Луцик Михайло Степанович - спеціаліст І категорії

Тарнавська Оксана Павлівна – інспектор

Федьків Наталя Іванівна – спеціаліст І категорії

Гателяк Ольга Василівна – секретар-друкарка


Відділ бухгалтерського обліку та звітності

Швець Станіслава Михайлівна – начальник відділу - головний бухгалтер

Копитко Марія Михайлівна – головний спеціаліст

Федевич Оксана Ярославівна – спеціаліст І категорії

Романів Наталія Богданівна – спеціаліст І категорії


Відділ фінансів

Шалавило Мирослава Ігорівна – начальник відділу

Калужна Марія Богданівна – головний спеціаліст

Федевич Андрій  Ігорович – спеціаліст І категорії


Відділ капітального будівництва, житлово-комунального господарства, транспорту та благоустрою

Корецький Любомир Олегович – начальник відділу

Угрин Василь Ярославович – спеціаліст І категорії

Сало Марія Мирославівна – спеціаліст І категорії


Земельний відділ

 – начальник відділу

Венгрин Лілія Ярославівна – головний спеціаліст

Карпяк Іванна Богданівна – спеціаліст І категорії


Відділ «Центр надання адміністративних послуг»

 – начальник відділу

Курант Галина Євгенівна - адміністратор

Котиляк Ольга Петрівна – державний реєстратор з питань державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців

Ковалик Зіновія Іванівна - державний реєстратор з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно

Трохимович Людмила Миколаївна – головний спеціаліст з питань реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання/перебування фізичних осіб

Сатурко Марія Михайлівна – головний спеціаліст


Відділ освіти, культури і туризму, молоді та спорту

 – начальник відділу

Гнатовська Надія Мирославівна – заступник начальника відділу

 – заступник начальника відділу


Старости

ПІДЦЕРКОВНИЙ Іван Михайлович – староста сіл: Зав’язанці, Княгиничі, Костильники, Кропильники,  Ніговичі, Солтиси, Топільниця, Судковичі, Ятвяги

ЧУРА Михайло Миронович – староста сіл: Гостинцеве, Завада, Підгать, Твіржа, Вуйковичі, Завадів, Слабаш 

СТЕЦИНА Надія Миронівна – староста сіл Арламівська Воля, Соколя, Качмарі, Колодка, Корчунок, Крив’яки, Максимці

ГОЛЕЦЬ Роман Михайлович – староста сіл: Раденичі, Хатки, Чижевичі, Підліски, Вишенька

КМІТЬ Михайло Петрович – староста сіл: Липники, Стрілецьке, Добощівка, Стоянці, Мистичі, Санники

ПАСЬКОВИЧ Орися Петрівна – староста сіл: Хоросниця, Берегове, Заріччя, Королин, Пісок

КОЗИНЯК Юрій Ігорович – староста сіл Годині, Черневе, Старява, Заверхи

КІРШ Любов Михайлівна – староста сіл: Крукеничі, Воля Садківська, Острожець, Пнікут, Хлиплі

ШКУЛЬСЬКИЙ Роман Іванович – староста сіл: Крисовичі, Чишки, Нагірне, Буховичі

КОРПЕСЬО Мирослава Миколаївна – староста сіл: Малнів, Дубинки, Загорби, Мазури, Мелешки, Малнівська Воля, Мартини, Петики, Пихи, Рожаки


 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора