Мостиська міська рада

Львівської області

Апарат виконавчого комітету Мостиської міської ради

Макар Олег Євстахійович – секретар ради

Осипова Анжеліка Володимирівна – секретар виконавчого комітету

Свята Ілона Генриківна – головний спеціаліст

Джала Сергій Юрійович – головний спеціаліст

Кубара Андріана Михайлівна - провідний спеціаліст

Луцик Михайло Степанович - спеціаліст І категорії

Тарнавська Оксана Павлівна – інспектор

Федьків Наталя Іванівна – спеціаліст І категорії

Гателяк Ольга Василівна – секретар-друкарка


Відділ бухгалтерського обліку та звітності

Швець Станіслава Михайлівна – начальник відділу - головний бухгалтер

Копитко Марія Михайлівна – головний спеціаліст

Федевич Оксана Ярославівна – спеціаліст І категорії

Романів Наталія Богданівна – спеціаліст І категорії


Відділ фінансів

Шалавило Мирослава Ігорівна – начальник відділу

Калужна Марія Богданівна – головний спеціаліст

Федевич Андрій  Ігорович – спеціаліст І категорії


Відділ капітального будівництва, житлово-комунального господарства, транспорту та благоустрою

Корецький Любомир Олегович – начальник відділу

Угрин Василь Ярославович – спеціаліст І категорії

Сало Марія Мирославівна – спеціаліст І категорії


Земельний відділ

 – начальник відділу

Венгрин Лілія Ярославівна – головний спеціаліст

Карпяк Іванна Богданівна – спеціаліст І категорії


Відділ «Центр надання адміністративних послуг»

Михасяк Катерина Василівна – начальник відділу

Курант Галина Євгенівна - адміністратор

Котиляк Ольга Петрівна – державний реєстратор з питань державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців

Ковалик Зіновія Іванівна - державний реєстратор з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно

Трохимович Людмила Миколаївна – головний спеціаліст з питань реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання/перебування фізичних осіб

Сатурко Марія Михайлівна – головний спеціаліст


Відділ освіти, культури і туризму, молоді та спорту

Чернега Валентина Григорівна – начальник відділу

Гнатовська Надія Мирославівна – заступник начальника відділу

Богуцький Зеновій  Григорович – заступник начальника відділу


Старости

– староста сіл: Стоянці, Санники, Мистичі

– староста сіл: Твіржа, Вуйковичі, Завадів, Слабаш, Хоросниця

– староста села Арламівська Воля

– староста сіл: Раденичі, Хатки, Чижевичі

– староста сіл: Липники, Стрілецьке, Добощівка

– староста сіл: Берегове, Заріччя, Королин, Пісок

– староста села Годині

– староста сіл: Буховичі, Пнікут

– староста сіл: Крисовичі, Чишки, Нагірне

– староста сіл: Підліски, Вишенька


 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора