Старости

Положення про старосту

Старости

СТЕЦИНА Надія Миронівна – староста старостинського округу № 1. Центр округу - с. Соколя. До складу округу входять села Арламівська Воля, Соколя, Качмарі, Колодка, Корчунок, Крив’яки, Максимці.

ЧУРА Михайло Миронович – староста старостинського округу № 2. Центр округу - с. Гостинцеве. До складу округу входять села Гостинцеве, Завада, Підгать, Твіржа, Вуйковичі, Завадів, Слабаш.

ПІДЦЕРКОВНИЙ Іван Михайлович – староста старостинського округу №3. Центр округу - с. Зав’язанці. До складу округу входять села Зав’язанці, Княгиничі, Костильники, Кропильники, Ніговичі, Солтиси, Топільниця, Судковичі, Ятвяги.

ШКУЛЬСЬКИЙ Роман Іванович – староста старостинського округу №4. Центр округу - с. Крисовичі. До складу округу входять села Крисовичі, Чишки, Нагірне, Буховичі.

КІРШ Любов Михайлівна – староста старостинського округу № 5. Центр округу - с. Крукеничі. До складу округу входять села Крукеничі, Воля Садківська, Острожець, Пнікут, Хлиплі.

КМІТЬ Михайло Петрович – староста старостинського округу № 6. Центр округу - с. Липники. До складу округу входять села Липники, Стрілецьке, Добощівка, Стоянці, Мистичі, Санники.

КОРПЕСЬО Мирослава Миколаївна – староста старостинського округу № 7. Центр округу - с. Малнів. До складу округу входять села Малнів, Дубинки, Загорби, Мазури, Мелешки, Малнівська Воля, Мартини, Петики, Пихи, Рожаки.

ДЕМСЬКИЙ Володимир Павлович – староста старостинського округу №8. Центр округу - с. Раденичі. До складу округу входять села Раденичі, Хатки, Чижевичі, Підліски, Вишенька.

КОЗИНЯК Юрій Ігорович – староста старостинського округу № 9. Центр округу - с. Черневе. До складу округу входять села Годині, Черневе, Старява, Заверхи.

ПАСЬКОВИЧ Орися Петрівна – староста старостинського округу № 10. Центр округу - с. Берегове. До складу округу входять села Хоросниця, Берегове, Заріччя, Королин, Пісок.