Індустріальний парк "Мостиський сухий порт"

Рішення Мостиської міської ради від 05.07.2021 р. № 1 "Про створення індустріального парку "Мостиський Сухий Порт" та затвердження Концепції індустріального парку "Мостиський сухий порт"

Детальний план території будівництва індустріального парку "Мостиський сухий порт" на території Мостиської міської ради Львівської області (за межами населеного пункту) ч. 1

Детальний план території будівництва індустріального парку "Мостиський сухий порт" на території Мостиської міської ради Львівської області (за межами населеного пункту)  ч. 2

Візуалізації

Відео детального плану

Охорона навколишнього природного середовища (звіт про стратегічну екологічну оцінку). Детальний план території для будівництва індустріального парку «Мостиський Сухий Порт» на території Мостиської міської ради Львівської області (за межами населеного пункту)

Мостиський сухий порт (текст англійською мовою)

Деякі основні економічні та інші фактори, які впливають на потребу створення і майбутній розвиток та функціонування індустріального парку «Мостиський Сухий Порт»