Мостиська міська рада

Львівської області

Про конкурс на посаду директора Годинівської гімназії

Дата: 10.07.2024 12:43
Кількість переглядів: 31

Фото без опису

Про проведення конкурсу на посаду директора Годинівської гімназії Мостиської міської ради Львівської області

1.Найменування і місцезнаходження закладу освіти:

Годинівська гімназія Мостиської міської ради Львівської області

Львівська область

Яворівський район

село Годині

2.Найменування посади та умови оплати праці:

Директор

Умови оплати праці:відповідно до вимог наказу Міністерства освіти і науки України від 26 вересня 2005 року №557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ», постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2002 року №1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплатою праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери», Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затвердженої наказом Міністерства освіти України від 15 квітня 1993 року №102.

3.Кваліфікаційні вимоги до керівника закладу освіти:

посаду керівника закладу загальної середньої освіти може займати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту на рівні спеціаліста або магістра, стаж педагогічної таабо науково-педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров'я,що не перешкоджає виконанню професійних обов'язків.

4.Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсному відборі та строк їх подання:

претенденти на посаду керівника закладу загальної середньої освіти подають до конкурсної комісії такі документи:

-заяву про участь у конкурсі з наданням заяви-згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

-автобіографію таабо резюме (за вибором учасника конкурсу);

-копію документа,що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

-копію документа про вищу освіту(з додатком, щоє його невід'ємною частиною) не нижче ступеня магістра(спеціаліста);

-копію трудової книжки чи інших документів,що підтверджують стаж педагогічної роботи не менше трьох років на момент їх подання;

- довідку про відсутність судимості;

-державний сертифікат про рівень володіння державною мовою, виданий Національною комісією зі стандартів державної мови , відповідно до закону України « Про забезпечення функціонування української мови як державної»

-довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;

-мотиваційний лист, складений у довільній формі.

 Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої нею інформації. Особи можуть подавати інші документи, що підтверджують її професійні та/або моральні якості.

5. Дата, місце та етапи проведення конкурсного відбору:

подання документів здійснюється у відділ освіти, молоді та спорту Мостиської міської ради Львівської області, відповідальній особі  Богдану КУРЦЕБІ за адресою: 81300 Львівська область м. Мостиська вул. Грушевського,22 кабінет 63 (четвертий  поверх).

За рішенням конкурсної комісії час і місце проведення конкурсного відбору буде повідомлено додатково.

Конкурсний відбір включає такі етапи:

12.07.2024 – 31.07.2024 – подання претендентами документів

01.08.2024 –07.08.2024 – вивчення конкурсною комісією поданих документів, мотиваційного листа і перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти; оприлюднення переліку осіб, допущених до участі у конкурсному відборі;

 14.08.2024- 19.08.2024 – проведення  конкурсного відбору на зайняття посади директора Годинівської  гімназії  Мостиської міської ради Львівської області;

21.08.2024 – надання конкурсною комісією висновку щодо результатів конкурсного відбору, оприлюднення результатів конкурсу.

6. Прізвище ім'я, по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію про проведення конкурсного відбору:

Курцеба Богдан Петрович, телефон (096)48-40-797,

e-mail.bkurceb@gmail.com

Детальніше: Наказ відділу освіти, молоді та спорту від 09.07.2024 № 01-07/162 "Про проведення конкурсу на посаду директора Годинівської гімназії Мостиської міської ради Львівської області"


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора