Мостиська міська рада

Львівської області

Капітальний ремонт (утеплення фасаду) ЗДО "Віночок"

Дата: 03.07.2024 11:55
Кількість переглядів: 43

Фото без описуКАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ (УТЕПЛЕННЯ ФАСАДУ) МОСТИСЬКОГО ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ "ВІНОЧОК" МОСТИСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ В м. МОСТИСЬКА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ вул. 16 ЛИПНЯ, 9.

КОРИГУВАННЯ

Код субпроекту - LV04A_08

Інформація про контакти для пропозицій та скарг, пов’язаних з реалізацією  проекту.

До розгляду приймаються скарги/пропозиції щодо реалізації проєкту. Подати своє звернення можливо одним із наступних способів:

·        E-mail:  osvita-mmrlo@ukr.net  

·        Тел.: +380967428309

·        Поштова адреса: 81300, Львівська обл., Яворівський р-н., м. Мостиська, вул. Грушевського М., б.22. Отримувач: Відділ освіти, молоді та спорту Мостиської міської ради Львівської області.

·        Google – form:  https://forms.gle/k6BM3u2kmbZNdG1m7

У скарзі або пропозиції має бути чітко зазначено суть питання, пропозиції чи скарги та сформульовані вимоги заявника (заявників). Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати.

Термін розгляду та вирішення пропозиції/скарги не може перевищувати 30 календарних днів з дня її надходження. У разі, коли порушені у пропозиції/скарзі питання неможливо вирішити впродовж зазначеного терміну, голова Робочої групи встановлює необхідний термін для їх розгляду, про що повідомляється заявникові (заявникам). При цьому загальний термін вирішення питань, порушених у пропозиції/скарзі, не може перевищувати 45 календарних днів.

Основна інформація по субпроєкту у громаді: об’єкт, основні роботи, вартість, соціальний вплив, прогнозовані терміни впровадження 
Об'єкт: 

"Капітальний ремонт (утеплення фасаду) приміщення Мостиського закладу дошкільної освіти «Віночок» Мостиської міської ради Львівської області в м. Мостиська Львівської області вул. 16 Липня, 9». Коригування

Код субпроекту - LV04A_08

Передбачається виконання робіт з утеплення фасаду та облаштування пандуса.  

Вартість: загальна вартість робіт складає 7 110 000,00грн. 26 жовтня 2023 року в рамках реалізації субпроєкту LV04A_08 "Капітальний ремонт (утеплення фасаду) приміщення Мостиського закладу дошкільної освіти «Віночок» Мостиської міської ради Львівської області в м. Мостиська Львівської області вул. 16 Липня, 9». Коригування в рамках «Надзвичайної кредитної програми для відновлення України» (далі – НКПВУ) Європейського інвестиційного банку (далі – ЄІБ) укладено угоду між Міністерством фінансів України, Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України, Мостиською міською радою Львівської області та відділом освіти, молоді та спорту Мостиської міської ради Львівської області про передачу коштів позики в розмірі 7130027, 163 грн на безповоротній основі, з яких 5925000,00грн. буде використано для оплати робіт за даним проектом.  Мостиська міська рада здійснює співфінансування проєкту за рахунок коштів місцевого бюджету в сумі 1185000,00грн. Реалізація даного проекту забезпечує значний соціальний вплив в громаді шляхом забезпечення доступності до закладу дошкільної освіти осіб з інвалідністю, маломобільних груп населення, ВПО.

Прогнозований термін впровадження:  до 31 жовтня 2024р.

Угода передача коштів.PDF

ДОВІДКОВА ІНФОРМАЦІЯ
Надзвичайна кредитна програма для відновлення України (НКПВУ) – багатосекторний кредит від Європейського інвестиційного банку на загальну суму 200 млн євро, спрямований на підтримку України у відновленні критичної соціальної інфраструктури: лікарень, шкіл, дитсадків, соціального житла, адміністративних центрів, об’єктів тепло-, водопостачання та водовідведення. Програма втілюється на території 17 областей України – у громадах, що постраждали від збройної агресії РФ та/або прихистили значну кількість внутрішньо переміщених осіб. Метою НКПВУ є створення гідних умов життя для внутрішньо переміщених осіб та місцевого населення, посилення стійкості та соціальної згуртованості громад. Реалізація Програми розпочалася у 2015 році, станом на березень 2024 року було відновлено 97 навчальних закладів, лікарень, житлових приміщень. У 2022 році внаслідок російського вторгнення в Україну Програму було реструктуризовано, а залишок коштів використано для завершення 21 існуючого та ініціації 45 нових субпроєктів у містах і громадах, підконтрольних Уряду України.
Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України разом з Міністерством фінансів України та за підтримки Технічної допомоги координують Програму. Після оприлюднення конкурсу пропозицій кінцеві бенефіціари – місцеві органи влади та органи місцевого самоврядування – подають заявки. Субпроєкти відбираються за прозорими критеріями. Кінцеві бенефіціари відповідають за реалізацію субпроєкту. Кошти надаються кінцевим бенефіціарам у формі субвенцій з Державного бюджету України. Очікується, що співфінансування субпроєкту, разом зі сплатою ПДВ, буде забезпечено з місцевого бюджету. Програма розвитку ООН в Україні надає технічну підтримку кінцевим бенефіціарам у впровадженні субпроєктів та здійснює моніторинг виконання робіт і використання коштів.

НОРМАТИВНА БАЗА

Фінансова угода між Україною та Європейським інвестиційним банком (Проект "Надзвичайна кредитна програма для відновлення України")

Закон України "Про ратифікацію фінасової угоди між Україною та ЄІБ"

Постанова Кабінету Міністрів України від 25 листопада 2015 р. № 1068 «Деякі питання використання коштів для реалізації проектів у рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України»

Наказ Мінінфраструктури від 05.07.2023 № 570 (Надзвичайна кредитна програма для відновлення України)

Наказ Мінінфраструктури від 13.09.2023 № 817 (Надзвичайна кредитна програма для відновлення України)

Наказ Мінінфраструктури від 06.10.2023 № 908 (Надзвичайна кредитна програма для відновлення України)

Наказ Мінінфраструктури від 28.02.2024 № 177 (Надзвичайна кредитна програма для відновлення України) 

Керівні принципи імплементації програми

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора