Бронювання працівників за переліком професій і посад

Дата: 26.06.2024 12:06

Фото без описуhttps://rada.info/upload/users_files/26307500/5cab305e31c8cb2456df7018788a7c6f.docx

АЛГОРИТМ  РОБОТИ  ЩОДО  БРОНЮВАННЯ ВІЙСЬКОВОЗОБОВ’ЯЗАНИХ ЗА ПЕРЕЛІКОМ ПРОФЕСІЙ І ПОСАД

1. Відповідно до Порядку бронювання військовозобов’язаних за органами державної влади, іншими державними органами, органами місцевого самоврядування  та підприємствами і організаціями  на період мобілізації та на воєнний час, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 04.02.2015 року№ 45  (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від  11.01.2018 року №12 для службового користування), бронювання працівників підприємств, яким встановлено мобілізаційні завдання (замовлення) може здійснюватися  за переліком професій і посад безпосередньо у районних територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки.

2. Для організації бронювання військовозобов’язаних необхідно підготовити і надати у районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки наступні документи:

супровідний лист на адресу керівника районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки за зразком згідно з додатком ;

список підприємства військовозобов’язаних на яких оформляються відстрочки від призову на військову службу на період мобілізації та на воєнний час відповідно до переліку посад і професій згідно з додатком;

заповнені посвідчення про відстрочку і повідомлення;

оригінали або завірені  копії військово-облікових документів з відмітками про перебування на військовому обліку у РТЦК та СП, а також з відомостями про Реєстраційний номер облікового запису в Єдиному державному реєстрі призовників, військовозобов’язаних та резервістів

3. Під час оформлення бронювання  військовозобов’язаних органам державної влади, іншим державним органам, органам місцевого самоврядування, підприємствам, установам, організаціям, військовим комісаріатам  необхідно дотримуватися таких вимог:

1) строк дії відстрочки від призову не може перевищувати:

- шість місяців – для військовозобов1язаних, які працюють на підприємствах, в установах і організаціях.

Під час оформлення бронювання  військовозобов’язаних, які працюють на підприємствах, в установах і організаціях, у посвідчені про відстрочку та повідомлені про зарахування військовозобов’язаного необхідно зазначити

У мирний час – «шість місяців з моменту оголошення мобілізації»;

У воєнний час - «шість місяців з дня оформлення відстрочки від призову».

2) заповнені бланки повідомлень про зарахування військовозобов’язаних підписуються і засвідчуються печаткою підприємства, установи, організації та разом з особовими картками військовозобов’язаних, військовими квитками (тимчасовими посвідченнями) військовозобов’язаних доставляються і здаються до військового комісаріату  за місцезнаходженням підприємства, установи, організації.

РТЦК та СП оформляє посвідчення про відстрочку протягом десяти робочих днів. Факт передання документів фіксується в книзі обліку передання бланків спеціального військового обліку, військових квитків (тимчасових посвідчень) та особових карток

3) відповідальна особа підприємства установи, організації отримує від РТЦК оформлені посвідчення про відстрочку, а також раніше здані особові картки, військові квитки (тимчасові посвідчення) військовозобов’язаних. При цьому у книзі обліку передання бланків спеціального військового обліку, військових квитків (тимчасових посвідчень) та особових карток зазначаються та, підпис, прізвище та ініціали особи, відповідальної в органі, на підприємстві, в установі, організації за отримання документів;

4) повідомлення про зарахування військовозобов’язаних, яким оформлені відстрочки від призову підприємствам, установам, організаціям, а залишаються у РТЦК та СП як підстава для переведення таких військовозобов’язаних із загального на спеціальний військовий облік.

5) продовження строку дії посвідчення про відстрочку здійснюється шляхом оформлення нових документів. Заповнені бланки нових посвідчень про відстрочку та повідомлень про зарахування військовозобов’язаних подаються для оформлення до військового комісаріату (органу СБУ, підрозділу Служби зовнішньої розвідки). Разом з новими документами подаються для знищення в установленому порядку посвідчення про відстрочку та повідомлення про зарахування військовозобов’язаних, строк дії яких закінчився.

4. Надання відстрочок від призову військовозобов’язаним у воєнний час здійснюється з урахуванням таких вимог:

1) відстрочка від призову дійсна в разі, коли військовозобов’язаний продовжує працювати на тій самій посаді, за якою йому надана відстрочка від призову;

2) стосовно військовозобов’язаних, яким необхідно оформити або переоформити посвідчення про відстрочку,  складаються списки військовозобов’язаних за формою згідно з додатком  які завіряються підписом керівника відповідного підприємства, установи, організації та печаткою (у разі її наявності). Такі списки разом з військовими квитками (тимчасовими посвідченнями) військовозобов’язаних доставляються та здаються під підпис відповідальної особи РТЦК та СП для надання військовозобов’язаному відстрочки.

За додатковою інформацією звертатись у Мостиську міську раду.

Контактна особа Володимир ВОЛОШИН 067 276 1124