До уваги агровиробників

Дата: 07.06.2024 15:06

Мостиська міська рада інформує агровиробників про необхідність вжиття заходів щодо  безперешкодного проведення польових робіт.

Відповідно до листа Міністерства аграрної політики та продовольства України від 31.05.2024 № 21-1333-08/15033 та листа департаменту агропромислового розвитку від 03.06.2024 року №17-321/0/24 щодо проведення польових робіт під час воєнного стану в Україні, враховуючи, що в господарствах найближчим часом розпочнеться активний період збирання сільськогосподарських культур, агрогосподарствам необхідно вжити заходів у безперешкодному проведенні комплексу польових робіт, зокрема, отримання  дозволу цілодобового пересування сільськогосподарської техніки без обмежень руху польовими шляхами та її роботи на полях, а також переміщенню автотранспорту, який задіяний у проведенні збиральних робіт, у точу числі під час комендантської години.

А також з урахуванням термінів, визначених абзацом четвертим підпункту 1 пункту 2 розділу ІІ «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань проходження військової служби, мобілізації та військового обліку», подбати про  надання можливості суб’єктам господарювання, які здійснюють збирання врожаю, що мають у своєму штаті працівників за спеціальністю «тракторист-машиніст», «тракторист» та фізичним особам, що надають послуги з проведення зазначених сільськогосподарських робіт (трактористам-машиністам), у проведенні збору врожаю, шляхом отримання відповідних перепусток.

З переліком необхідних документів для оформлення перепусток можна ознайомитися за посиланням