Відбувся перший етап всеукраїнської військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура")

Дата: 17.05.2024 16:34

16 та 17 травня відбувся перший (міський) етап всеукраїнської військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура"). Цей захід об'єднав молодих патріотів нашої громади.

✔️Гра "Сокіл" ("Джура") має велике значення для виховання молоді у дусі патріотизму та національної свідомості. Вона сприяє формуванню активної громадянської позиції, фізичному розвитку та вдосконаленню навичок, необхідних для захисту своєї Батьківщини. Проведення таких заходів сприяє згуртуванню молоді та підвищенню рівня їхньої підготовки до майбутніх викликів.

✔️Юні здобувачі освіти взяли участь у різноманітних змаганнях, спрямованих на формування національної свідомості та розвиток фізичної і моральної витривалості.

🥇Переможцями у старшій віковій категорії змагань стали учні О3 "Мостиський ЗЗСО Nº2 I-IIIст.", а у середній - Пнікутський ЗЗСО, які представлятимуть Мостиську ТГ на обласному етапі гри "Сокіл" ("Джура"). Усі учасники були нагороджені дипломами та пам'ятними призами за участь.

🇺🇦Дякуємо організаторам за цікавий, продуктивний та насичений на позитивні емоції день. Молодці діти, пишаємось вами.

Слава Україні! Героям Слава!