Мостиська міська рада

Львівської області

Для подання декларації про майновий стан і доходи скористайтесь Електронним кабінетом

Дата: 13.05.2024 12:45
Кількість переглядів: 25

Фото без опису

Мостиска ДПІ інформує, що триває кампанія декларування доходів, отриманих у 2023 році. Громадяни, які відповідно до Податкового кодексу України зобов’язані подати декларацію про майновий стан і доходи за 2023 рік, мають задекларувати свої минулорічні доходи до 1 травня 2024 року. 

Декларацію можна подати засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням вимог законів України «Про електронні документи та електронний документообіг» та «Про електронні довірчі послуги». 

Для зручності при поданні декларації в Електронному кабінеті платника створено електронний сервіс «Податкова декларація про майновий стан і доходи», який надає можливість часткового автоматичного предзаповнення декларації. 

Електронний сервіс «Податкова декларація про майновий стан і доходи» дозволяє сформувати декларацію та подати її до контролюючого органу з копіями первинних документів, у т. ч. для використання права на податкову знижку. 

Часткове автоматичне предзаповнення декларації здійснюється на підставі облікових даних платника, відомостей про отримані доходи, наявних у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податку, та відомостей про обʼєкти нерухомого чи рухомого майна. 

Використання цього електронного сервісу скорочує час і витрати при поданні податкової декларації, мінімізує помилки при її заповненні, надає можливість подання копій первинних документів як додаток до податкової декларації в онлайн-режимі. 

Більше про декларування доходів громадян – за посиланням:   https://tax.gov.ua/deklaratsiyna-kampaniya-2024.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора