Мостиська міська рада

Львівської області

Запитували-відповідаємо: за яких умов ФОП – платник спрощеної системи оподаткування може самостійно (добровільно) перейти на сплату єдиного податку, встановленого для інших груп?

Дата: 10.05.2024 12:44
Кількість переглядів: 26

Фото без опису

Відповідно до п.п. 298.1.5 п. 298.1 ст. 298 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) за умови дотримання платником єдиного податку вимог, встановлених ПКУ для обраної ним групи, такий платник може самостійно перейти на сплату єдиного податку, встановленого для інших груп платників єдиного податку, шляхом подання заяви до контролюючого органу не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку наступного кварталу. При цьому у платника єдиного податку третьої групи, який є платником податку на додану вартість, анулюється реєстрація платника податку на додану вартість у порядку, встановленому ПКУ, у разі обрання ним першої або другої групи чи ставки єдиного податку, встановленої для третьої групи, яка включає податок на додану вартість до складу єдиного податку.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора