Мостиська міська рада

Львівської області

Члени ДПК с. Зав’язанці ділилась досвідом

Дата: 23.04.2024 16:02
Кількість переглядів: 38

Фото без опису

22 квітня Мостиську територіальну громаду з ознайомчим візитом відвідали представники ГО «Добровольці – вогнеборці» та Балакліївської (Харківська область), Глухівської (Сумська область) і Плисківської (Чернігівська область) територіальних громад України. Візит відбувся в рамках проекту «Підтримка створення добровільних пожежних команд задля підвищення стійкості прифронтових областей».

Проект реалізується в межах грантового конкурсу «Посилення громадської участі в процесах раннього відновлення на звільнених територіях», який адмініструється ІСАР Єднання за підтримки Фонду «Партнерство за сильну Україну», що фінансується країнами-партнерами.

Згідно з програмою навчального візиту гості відвідали пожежно-рятувальний підрозділ для забезпечення добровільної пожежної охорони с. Зав’язанці, де члени команди продемонстрували навики з гасіння пожежі, ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, надання першої домедичної допомоги, матеріально-технічне забезпечення команди.

Учасників візиту ознайомили з досвідом функціонування створених ДПК Мостиської територіальної громади, перспективами організації пожежної охорони, результатами участі ДПК с. Зав’язанці у проекті Європейської солідарності «Вогнеборці. Вдосконалення цивільного захисту на місцевому рівні в Україні».« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора