У міській раді побували представники обласного центру комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю

Дата: 19.04.2024 14:23

Сьогодні, 19 квітня, у міській раді побували представники обласного центру комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю Святого Пантелеймона, що функціонує в м. Стебник.

Працівники закладу презентували роботу своєї установи. Зокрема, зазначили, що на базі центру діє дві форми проходження реабілітації – стаціонарна та амбулаторна. Стаціонарна форма проходження реабілітації забезпечена п’ятиденним цілодобовим перебуванням дітей та осіб з інвалідністю в Центрі з 5-ти разовим харчуванням. Амбулаторна форма проходження реабілітації забезпечена дворазовим харчуванням, час реабілітації з 09:00 до 14:00 з понеділка по п’ятницю.

Функціонує чотири відділення: відділення раннього втручання, відділення психолого-педагогічної реабілітації, відділення трудової реабілітації, відділення медичної реабілітації та спостереження.

Зазначимо, що усі послуги безкоштовні.

Детальніше про центр можна дізнатися на вебсайті: rehabcenterstpanteleimon.com.ua або за адресою: вул. Дорошенка, 1, м. Стебник, Львівська обл., тел.: (032) 444-11-00.

Директор (097) 470 22 46, (073) 137 71 89 – Гарасимяк Микола Григорович.