Мостиська міська рада

Львівської області

Оприлюднено перелік документів на підтримку ягідним сільськогосподарським кооперативам

Дата: 15.04.2024 10:52
Кількість переглядів: 63

Фото без опису

Оприлюднено перелік документів на підтримку ягідним сільськогосподарським кооперативам. Підтримка надаватиметься через РДА✅

Кошти на підтримку ягідним сільськогосподарським кооперативам на закупівлю або відшкодування витрат на садивний матеріал, системи крапельного зрошення, добрива, засоби захисту рослин в межах Комплексної програми підтримки та розвитку сільського господарства на 2021–2025 роки надаватимуться через комісії районних державних адміністрацій.

Оприлюднено перелік документів на підтримку ягідним сільськогосподарським кооперативам, які сільськогосподарським кооперативам необхідно подавати до РДА: https://1ll.ink/1Fwdx https://1ll.ink/vaSnS

Зауважимо, що протягом квітня 2024 року сільськогосподарським кооперативам необхідно звернутись до райдержадміністрацій та надати інформацію про закладення ягідних насаджень або про плани закладання таких плантацій у поточному році. До 1 травня РДА повинні надати до департаменту агропромислового розвитку зведену інформацію про потребу субвенції РДА, зокрема про кількість кооперативів, які виявили бажання одержати бюджетну підтримку, площу ягідників та розрахункову потребу у субвенції з розрахунку на 1 га ягіднику.

«Кооперативам-претендентам на фінансову підтримку необхідно якнайшвидше надати інформацію до РДА, оскільки наступний розподіл коштів субвенції відбудеться через 6 місяців і лише за наявності вільних коштів на цей напрямок підтримки», - наголосила Tetiana Hetman, директорка департаменту агропромислового розвитку Львівської обласної державної адміністрації.

Додатково:

Нагадуємо, що в рамках Комплексної Програми право на отримання фінансової підтримки мають діючі та новостворені сільськогосподарські кооперативи серед членів яких є не менше 3 осіб – ветеранів/ветеранок та/або суб’єктів підприємництва, засновником яких є ветеран/ветеранка.

Діють два напрями підтримки сільськогосподарських кооперативів та кооперативи можуть обрати один із напрямів за бажанням:

✅ бюджетні кошти для майбутніх витрат на створення ягідних насаджень;

✅ відшкодування витрат на закладання ягідників.

Загальний бюджет Програми– 5 млн.грн.

Корисні посилання:

"Алгоритм створення сільськогосподарських кооперативів" http://surl.li/smggu

#Комплексна_програма_підтримки_сг_Львівщини_2021_2025_рр


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора