Мостиська міська рада

Львівської області

Про оприлюднення заяви про визначення обсягу СЕО

Дата: 02.04.2024 16:47
Кількість переглядів: 33

Фото без опису

Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки містобудівної документації (СЕО)

  1. Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Проекту Детального плану території по зміні цільового призначення земельної ділянки наданої для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд під будівництво та обслуговування об'єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування в м. Мостиська по вул. Гайдамацька, 7.

У Заяві про визначення обсягу СЕО міститься інформація про замовника СЕО, вид та основні цілі документа державного планування.

  1. Орган, що приймає рішення про затвердження документа державного планування: Мостиська міська рада Львівської області.
  2. Передбачувана процедура громадського обговорення:

– строк громадського обговорення Заяви про визначення обсягу СЕО становить з 02.04.2024 р. до 12.04.2024 р;

– згідно зі ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до Заяви про визначення обсягу СЕО;

– ознайомитися з заявою про визначення обсягу СЕО можна на офіційному веб-сайті Мостиської міської ради Львівської області – https://mostyska-gromada.gov.ua/.

– зауваження і пропозиції подаються до Мостиської міської ради Львівської області за адресою: 81300, Львівська обл., м. Мостиська, вул. Грушевського, буд. 6, ел. пошта: mostrada@ukr.net в термін до 12.04.2024 р.

– місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування – Мостиська міська рада Львівської області.

4. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування – відсутня.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора