Про заборону вилову водних біоресурсів

Дата: 01.04.2024 12:23

На виконання п. 8 розпорядження Львівської ОВА від 26.03.2023 № 244/0/5-24ВА «Про заборону добування (вилову) водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах (їх частинах) у період нересту та затвердження межі нерестовищ по всій акваторії рибогосподарських водних об’єктів Львівської області у 2024 році, за винятком ділянок, на яких дозволити любительське рибальство з берега на умовах загального водокористування», повідомляємо про заборону добування (вилов) водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах (їх частинах) Львівської області в 2024 році з 1 квітня по 30 червня 2024, а саме:

- в басейні р. Дністер із 01 квітня до 10 червня;

- в басейнах річок Західний Буг, Сян та Стир із 01 квітня до 20 травня;

- у всіх водосховищах, технічних водоймах із 01 квітня до 10 червня;

- у придаткових системах водойм (протоки, гирла, стариці, розливи водойм, які тимчасово заповнюються водою в період весняної повені) із 01 квітня до 30 червня.

Перелік ділянок водних об’єктів Львівської області, в тому числі Яворівського району, незаборонених для проведення любительського рибальства на умовах загального водокористування в 2024 році.