Мостиська міська рада

Львівської області

Представників малого та середнього бізнесу запрошують на онлайн зустріч «Нові можливості у сфері цифровізації МСП Львівщини»

Дата: 20.03.2024 10:29
Кількість переглядів: 111

Фото без опису

26 березня о 15:00 відбудеться зустріч «Нові можливості у сфері цифровізації МСП Львівщини» в онлайн-форматі на платформі Zoom за посиланням:

https://us06web.zoom.us/j/89070403632?pwd=oE7lCYe9x9m5ZE9Ooa qFlawbahsz13.1

Метою онлайн-зустрічі є ознайомлення представників малого та середнього бізнесу з можливостями у сфері цифровізації, які відкриваються у рамках проєкту «Lviv Digital Innovation Hub».

Під час зустрічі керівник стартап школи «Tech StartUp School» Назар Подольчак коротко презентуватиме проєкт «Lviv Digital Innovation Hub» та розповість про безкоштовні навчальні можливості для бізнесу. Навчання розпочнеться вже у березні 2024-го року. Перші тренінги та безоплатні експертні консультації плануються на теми: «Кібербезпека», «CRM+Телефонія», «Інструменти DIGITAL-маркетингу для росту продаж».

В рамках онлайн-зустрічі буде проведене опитування, яке має на меті визначення реальної потреби бізнесу Львівщини у цифрових інструментах. Запрошуємо до участі зацікавлені підприємства Львівської області.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора