Про проведення конкурсу із збирання та перевезення ТПВ

Дата: 18.03.2024 10:31

Про проведення Конкурсу з визначення суб’єктів господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території Мостиської міської ради

Дата, час та місце проведення конкурсу

Конкурс буде проводитись з «18» березня по «18» квітня 2024 року. Кінцева дата подання документів по Конкурсу 18 квітня 2024 року, до 12 год. 00 хв. Конкурс відбудеться 18 квітня 2024 року о 15 год. 00 хв  в приміщенні актової зали за адресою: м. Мостиська, вул. Грушевського, 6.

З умовами конкурсу можна ознайомитися в конкурсній документації, що додається, або за телефоном: (0676725298, ел.пошта: mostrada@ukr.net), - головного спеціаліста   відділу капітального будівництва, житлово-комунального господарства та екології управління економічного розвитку, інвестицій та інфраструктури Мостиської міської ради Угрина Василя Ярославовича.

Конкурсна документація