Повідомити про корупцію

Дата: 29.02.2024 14:54

Якщо Вам стали відомі факти порушення антикорупційного законодавства працівниками Мостиської міської ради Львівської області, її виконавчих органів, а також підприємств, установ та закладів, засновниками яких є міська рада, за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, Ви можете повідомити про виявлені факти через офіційний вебсайт Мостиської міської ради, на загальну або спеціальну електронну пошту, на особистому прийомі у керівництва міської ради (графік прийому розміщено на вебсайт (https://mostyska-gromada.gov.ua/) в розділі «Міська рада» («Особистий прийом громадян») або звернувшись до уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції.

Канали повідомлень про факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень закону України «Про запобігання корупції», які діють у Мостиській міській раді:

Загальна електронна пошта

mostrada@ukr.net

Спеціальна електронна пошта

korupcija_mrada@ukr.net

Засобами поштового зв’язку (або особисто)

81300, Львівська область, Яворівський район, м.Мостиська, вул.Грушевського,6

Засобами телефонного зв’язку:

загальний

4-14-87, 4-14-92

До уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції

+380979607200

Повідомлення підлягає розгляду, якщо наведена у ньому інформація містить фактичні дані, що вказують на можливе вчинення працівниками Мостиської міської ради Львівської області, її виконавчих органів, а також підприємств, установ та закладів, засновниками яких є міська рада корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції», які можуть бути перевірені.

Звертаємо увагу, що розділом VIII Закону України «Про запобігання корупції» передбачені права та гарантії захисту викривачів.

З роз’ясненнями Національного агентства з питань запобігання корупції від 12.06.2023 № 2 щодо правового статусу викривача можна ознайомитися за посиланням: https://wiki.nazk.gov.ua.

ДЯКУЄМО ВАМ ЗА СПІВПРАЦЮ!

Принагідно інформуємо, що Ви можете звернутись до спеціально уповноважених суб’єктів у сфері протидії корупції, якими відповідно до частини першої статті 1 Закону України «Про запобігання корупції» є органи прокуратури, Національної поліції, Національне антикорупційне бюро України, Національне агентство з питань запобігання корупції