Мостиська міська рада

Львівської області

Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки містобудівної документації

Дата: 27.02.2024 16:48
Кількість переглядів: 107

Фото без опису

1. Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Детального плану території щодо розміщення земельної ділянки площею 0,9 га для реконструкції нежитлової будівлі (телятник) під тепличне господарство з вирощування грибів в с. Соколя по вул. Центральна, 145, К-1 для визначення граничних розмірів забудови та режимів використання.

У Заяві про визначення обсягу СЕО міститься інформація про замовника СЕО, вид та основні цілі документа державного планування.

2. Орган, що приймає рішення про затвердження документа державного планування: Мостиська міська рада Львівської області.

3. Передбачувана процедура громадського обговорення:

– строк громадського обговорення Заяви про визначення обсягу СЕО становить з 27.02.2024 р. до 08.03.2024 р.;

– згідно зі ст. 10 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до Заяви про визначення обсягу СЕО;

– ознайомитися з заявою про визначення обсягу СЕО можна на офіційному веб-сайті Мостиської міської ради – https://mostyska-gromada.gov.ua/.

– зауваження і пропозиції подаються до Мостиської міської ради (81300, Львівська обл., м. Мостиська, вул. Грушевського, буд. 6, ел.пошта – mostrada@ukr.net) в термін до 08.03.2024 р.

– місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування – Мостиська міська рада Львівської області.

4. необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування – відсутня.

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки від 27.02.2024 р. Реєстраційний номер справи в Єдиному реєстрі № 27-02-4922-24


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора