Отримано портативні зарядні станції для пунктів незламності

Дата: 22.02.2024 09:46

21 лютого Мостиська міська рада отримала безоплатну гуманітарну допомогу від Релігійної Місії «Карітас-Спес» Львівської Архідієцезії Римсько-Католицької Церкви у вигляді двох портативних зарядних станцій EcoFlow DELTA Pro 240114 (вартістю 205 619 грн). Прилади будуть використані для забезпечення безперебійної роботи двох пунктів незламності, що розташовані на території нашої громади у разі обмеження/припинення електропостачання (настання блекауту).

Мостиська міська рада висловлює вдячність за надану допомогу, яка є проявом великої підтримки нашого народу у війні з ненависним ворогом, сприяє підвищенню безпеки життєдіяльності населення, в тому числі створення сприятливих умов на випадок виникнення надзвичайних ситуацій воєнного характеру, пов’язаних зі збройною агресією росії проти України.