Щодо публічного громадського обговорення антикорупційної програми

Дата: 30.01.2024 17:34

Повідомлення про публічне громадське обговорення антикорупційної програми мостиської міської ради на 2024 – 2026 роки.

З метою публічного обговорення, вивчення та врахування думки громадськості на офіційному вебсайті Мостиської міської ради розміщено проєкт Антикорупційної програми Мостиської міської ради на 2024 – 2026 роки (далі – Антикорупційна програма).  Проєкт Антикорупційної програми схвалено 30 січня 2024 року на засіданні робочої групи з оцінки корупційних ризиків у діяльності Мостиської міської ради.

Антикорупційну програму розроблено відповідно до Закону України ,,Про запобігання корупції”, Методології управління корупційними ризиками, затвердженої наказом Національного агентства   від 28 грудня 2021 року № 830/21, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 17 лютого 2022 року за № 219/37555, з метою запобігання корупційним та пов’язаним з корупцією правопорушенням, створення дієвої системи протидії проявам корупції у діяльності обласної ради. З метою врахування громадської думки та підвищення якості підготовки Антикорупційної програми громадське обговорення у формі електронних консультацій з громадськістю триватиме з 31 січня 2024 року до 14 лютого 2024 року. До обговорення запрошуються всі заінтересовані особи.

Просимо надсилати свої пропозиції та зауваження на електронну адресу: korupcija_mrada@ukr.net з позначкою «пропозиції до Антикорупційної програми».

Особа для зв’язку: Нікішина Юлія Володимирівна – уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції, тел. +380979607200.

Результати проведення громадського обговорення будуть оприлюднені на офіційному вебсайті Мостиської міської ради.

Антикорупційна програма Мостиської міської ради на 2024-2026 роки

Оцінювання корупційних ризиків

Напрями та завдання виконання Антикорупційної програми

План – графік навчальних заходів у Мостиській міській раді з питань запобігання та виявлення корупції на 2024 – 2026 роки