Мостиська громада отримала дефібрилятори

Дата: 23.01.2024 11:13

Мостиська територіальна громада днями отримала чергову гуманітарну допомогу від Фонду Міжнародної Солідарності, а саме 2 дефібрилятори (вартістю 8780 злотих) згідно з проектом, який співфінансується в рамках польського співробітництва з розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща.

Дефібрилятор - це невеликий апарат, призначений для надання екстреної медичної допомоги при раптовому важкому порушенні ритму серця та фібриляції шлуночків. У випадках, коли між життям і смертю всього лише п'ять хвилин, врятувати людину за допомогою цього апарату може будь-хто — не обов'язково лікар, необхідно лише пам'ятати про безпеку його використання.

Мостиська міська рада вдячна міжнародним партнерам за надану безкорисливу гуманітарну допомогу.

Отримані медичні прилади неодмінно будуть використовуватися за призначенням і стануть в пригоді при наданні першої домедичної допомоги у випадку такої необхідності.