Щодо проведення громадського обговорення

Дата: 09.01.2024 16:59

Повідомляємо про проведення громадського обговорення Документу державного планування «Детального плану території земельної ділянки для визначення граничних розмірів забудови та режимів використання орієнтовною площею 1,00 га для облаштування автомобільного заїзду та виїзду до земельної ділянки (кадастровий номер 4622410100:15:000:0033)» та звіту про стратегічну екологічну оцінку.

1

Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту

та виїзду до земельної ділянки (кадастровий номер 4622410100:15:000:0033)»

2

Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування

81300, Львівська обл., Мостиський р-н, м. Мостиська, вул. Грушевського, будинок 6.

3

Підстава розроблення:

Рішення Мостиської міської ради Львівської області № 31 від 20.10.2023 р.

4

Завдання території:

на

розроблення

детального

плану

від листопада 2023р.

5

Відомості про замовника:

Мостиська міська рада Яворівського району Львівської області (Код ЄДРПОУ

26307500)

6

Відомості про розробника:

Товариством з обмеженою відповідальністю «НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ПРОЕКТНИЙ ЦЕНТР ГЕОУРБАНІСТИКИ ТА ПЛАНУВАННЯ» (Код ЄДРПОУ 33880983)

7

договір

№ 69-11.23

8

Процедура громадського обговорення (Дата початку та строки здійснення процедури)

від 09.01.2024р. до 09.02.2024р.

9

Інформація про способи участі громадськості (Надання письмових зауважень і пропозицій,

громадські слухання тощо)

Громадські слухання