Відбулося позачергове засідання виконавчого комітету

Дата: 24.11.2023 14:31

Сьогодні, 24 листопада, відбулося позачергове засідання виконавчого комітету міської ради.

Розпочинаючи засідання міський голова Мирослава Пельц ознайомила присутніх із порядком денним.

Члени виконавчого комітету внесли зміни до показників бюджету міської ради на 2023 рік та розглянули проєкт рішення сесії міської ради «Про бюджет Мостиської міської ради (територіальної громади) на 2024 рік».

Створено Координаційну раду з питань сім’ї, гендерної рівності, запобігання та протидії насильству, торгівлі людьми при виконавчому комітеті, розглянуто ряд питань захисту законних прав та інтересів дітей та надано дозволи на зрізання дерев.

Відповідно до звернень громадян розглянуто питання квартирного обліку, надано одноразову грошову допомогу Захисникам та Захисницям України, мешканцям громади із фонду міського голови та депутатів міської ради, а також особам з інвалідністю І групи та дітям з інвалідністю до Міжнародного Дня людей з інвалідністю.