Відбулося засідання робочої групи з оцінки корупційних ризиків в діяльності Мостиської міської ради

Дата: 13.11.2023 16:55

10 листопада відбулося перше засідання робочої групи з оцінки корупційних ризиків в діяльності Мостиської міської ради, що діє відповідно до розпорядження міського голови від 03.11.2023 № 478-Р «Про створення робочої групи з оцінювання корупційних ризиків у діяльності Мостиської міської ради».

Під час засідання Олегом Макаром, головою робочої групи проведено вступний тренінг для членів робочої групи.

За результатами засідання обговорено та затверджено план оцінювання корупційних ризиків та підготовки корупційної програми, а також форми Анкети анонімного опитування працівників Мостиської міської ради, її виконавчих органів в рамках підготовки Антикорупційної програми на 2024-2026 роки та Анкети для зовнішніх зацікавлених сторін.