У міській раді розпочинається процес оцінювання корупційних ризиків

Дата: 23.10.2023 11:24

20.10.2023 сесією Мостиської міської ради прийнято рішення  №16 «Про проведення оцінювання корупційних ризиків у діяльності Мостиської міської ради».

Відповідно до зазначеного вище рішення, з метою розроблення та впровадження інструментів доброчесності в діяльності Мостиської міської ради, розпочато процес проведення оцінювання корупційних ризиків у діяльності Мостиської міської ради у форматі самооцінювання. Для цього створюється робоча група з оцінювання корупційних ризиків у Мостиській міській раді.

Представники громадськості можуть висувати свої кандидатури до складу робочої групи шляхом надсилання пропозицій на електронну адресу: korupcija_mrada@ukr.net в строк до 02 листопада 2023 року включно.