Мостиська міська рада

Львівської області

Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки містобудівної документації

Дата: 18.10.2023 16:29
Кількість переглядів: 193

Фото без опису

1. Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Проєкт Детального плану території щодо розміщення земельної ділянки площею 2,00 га для будівництва та обслуговування нежитлової будівлі (телятник) в с. Соколя по вул. Центральна, 145, 3-1 для визначення граничних розмірів забудови та режимів використання.

У Заяві про визначення обсягу СЕО міститься інформація про замовника СЕО, вид та основні цілі документа державного планування.

2.        Орган, що приймає рішення про затвердження документа державного планування: Мостиська міська рада Львівської області.

3.        Передбачувана процедура громадського обговорення:

– строк громадського обговорення Заяви про визначення обсягу СЕО становить з 18.10.2023 р. до 17.11. 2023 р;

– згідно зі ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до Заяви про визначення обсягу СЕО;

– ознайомитися з заявою про визначення обсягу СЕО можна на офіційному веб-сайті Мостиської міської ради – https://mostyska-gromada.gov.ua/.

– зауваження і пропозиції подаються до Мостиської міської ради Львівської області за адресою: 81300, Львівська обл., м. Мостиська, вул. Грушевського, 6, ел.пошта: mostrada@ukr.net в термін до 17.11.2023 р.

– місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування – Мостиська міська рада.

4) необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проєкту документа державного планування – відсутня.

Звіт про стратегічну екологічну оцінку Детального плану території щодо розміщення земельної ділянки площею 2,00 га для будівництва та обслуговування нежитлової будівлі (телятник) в с. Соколя по вул. Центральна, 145, 3-1 для визначення граничних розмірів забудови та режимів використання

Детальний план території щодо розміщення земельної ділянки площею 2,00 га для будівництва та обслуговування нежитлової будівлі (телятник) в с. Соколя по вул. Центральна, 145, 3-1 для визначення граничних розмірів забудови та режимів використання

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора