Для ДПК с. Зав’язанці проведено тренування з домедичної допомоги

Дата: 09.10.2023 10:12

7-8 жовтня в рамках проекту «Акселерація потенціалу новостворених добровільних пожежних команд», що проводиться міською радою спільно з ГО «Добровольці – вогнеборці» за підтримки Фонду Східна Європа у партнерстві з Ukrainian Center for Independent Political Research та ГО Разом проти корупції коштом Європейського Союзу проведено дводенне тренування з домедичної допомоги з 10 членами добровільної пожежної команди с. Зав’язанці  за участю спеціаліста з таких питань благодійного фонду «Солом'янські котики» Констянтина Федотова (м. Київ). За міжнародної підтримки наших закордонних партнерів зроблено ще один важливий крок на шляху до формування повноцінної пожежно-рятувальної команди, здатної не тільки займатись гасінням пожеж, а і рятувати людей, надавати їм першу допомогу у надзвичайних ситуаціях.

Такі тренування цінні ще і тим, що елементарні знання і вміння в питаннях надання першої домедичної допомоги життєво необхідні кожній людині для того щоб врятувати  потерпілого у скрутну хвилину.