Мостиська міська рада

Львівської області

Про оприлюднення заяви про визначення обсягу СЕО

Дата: 28.09.2023 20:18
Кількість переглядів: 188

Фото без описуПовідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки містобудівної документації

1. Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Проєкт Детального плану території щодо розміщення земельної ділянки площею 2,00 га для будівництва та обслуговування нежитлової будівлі (телятник) в с. Соколя по вул. Центральна, 145, 3-1 для визначення граничних розмірів забудови та режимів використання.

У Заяві про визначення обсягу СЕО міститься інформація про замовника СЕО, вид та основні цілі документа державного планування.

2. Орган, що приймає рішення про затвердження документа державного планування: Мостиська міська рада Львівської області.

3. Передбачувана процедура громадського обговорення:

– строк громадського обговорення Заяви про визначення обсягу СЕО становить з 28.09.2023 р. до 08.10. 2023 р;

– згідно зі ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до Заяви про визначення обсягу СЕО;

– ознайомитися з заявою про визначення обсягу СЕО можна на офіційному веб-сайті Мостиської міської ради – https://mostyska-gromada.gov.ua/.

– зауваження і пропозиції подаються до Мостиської міської ради Львівської області за адресою: 81300, Львівська обл., м. Мостиська, вул. Грушевського, 6, ел.пошта: mostrada@ukr.net в термін до 08.10.2023 р.

– місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування – Мостиська міська рада.

4) необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проєкту документа державного планування – відсутня.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора