Буде припинено газопостачання

Дата: 05.09.2023 11:39

Згідно з листом Акціонерного товариства «Укргазвидобування», у зв’язку з виконанням ремонтних робіт на Мостиському АГРС, буде припинено подачу газу з 08:00 год 7 вересня пуск газу - з 15:00 год 7 вересня (в міру виконання робіт):

- м. Мостиська, с. Гостинцеве, с. Берегове, с. Королино, с. Вуйковичі, с. Соколя, с. Арламівська Воля, с. Крив’яки, с. Підгать, с. Малнів, с. Воля Малнівська, с. Мелешки, с. Мазури, с. Загорби, с. Старява, с. Заверхи, с. Черневе, с. Годині, с. Липники, с. Стрілецьке, с. Хоросниця, с. Заріччя, с. Мартини, с. Пісок, с. Максимці.

Жителів даних населених пунктів просимо обов’язково на даний час виключити всі газові прилади (перекрити газові крани).

Громадяни! Будьте обережні при виключенні (газові крани перед приладами повинні бути в закритому положенні) і включенні газових приладів, не залишайте відкритими газові крани.

Пам’ятайте! Наявність в приміщенні від 5 до 15% природного газу приводить до вибуху.

Адміністрація Мостиської дільниці Самбірського УЕГГ.