Дводенне навчання з домедичної допомоги для представників ДПК с. Зав’язанці

Дата: 31.07.2023 11:37

27-28 липня представники добровільної пожежної команди с. Зав’язанці Мостиської територіальної громади взяли участь у дводенних навчаннях з домедичної допомоги у м. Львів, які були організовані ГО «Добровольці – вогнеборці» в межах проекту «Акселерація потенціалу новостворених добровільних пожежних команд». Сам проект, право на участь у якому виборола наша територіальна громада, спрямований на створення практик залучення ДПК як активного осередку громадського суспільства, який виконуватиме превентивні функції у громаді та організовуватиме соціально корисні події.

Проект передбачає проведення трьох вебінарів, у яких брала участь наша добровільна пожежна команда.

На часі організація 5-денного дитячого пожежного табору на території старостинського округу, у с.Зав’язанці, для 12 дітей.

Основна мета проекту – популяризація створення підрозділів добровільної пожежної охорони

Проект впроваджується Фондом Східна Європа у партнерстві з Ukrainian Center for Independent Political Research та ГО Разом проти корупції коштом Європейського Союзу.