До уваги суб’єктів підприємницької діяльності закладів торгівлі та громадського харчування

Дата: 26.07.2023 09:56

Інформуємо про те, що відповідно до рішення виконавчого комітету міської ради № 10 «Про заборону торгівлі  алкогольними та слабоалкогольними напоями (у тому числі пива) на території Мостиської міської ради (територіальної громади)» з 26 травня 2023 року на період дії правового режиму воєнного стану суб’єктам господарювання всіх форм власності заборонено продаж будь-яких алкогольних напоїв військовослужбовцям Збройних Сил України, Національної Гвардії України, інших утворених відповідно до Законів України військових формувань.

З метою підтримки позитивного іміджу Збройних сил України та профілактики порушень військової дисципліни та громадського порядку в наслідок алкогольного сп’яніння просимо дотримуватись вимог затверджених рішенням виконавчого комітету міської ради щодо заборони продажу будь-яких алкогольних напоїв військовослужбовцям.