Мостиська міська рада

Львівської області

Про участь у конкурсі грантів

Дата: 12.07.2023 14:18
Кількість переглядів: 231

Фото без опису

Інформуємо про оголошений конкурс грантів на створення або оновлення фізичних просторів центрів спільнототворення від незалежного аналітичного центру Cedos спільно з Western NIS Enterprise Fund.

Центри спільнототворення — це доступні фізичні простори, де люди різних соціальних груп мають можливість зустрічатися і збиратися разом для спільного проведення дозвілля, розвитку громади, співпраці і всебічної реалізації свого людського потенціалу. Центри спільнототворення можуть бути або окремими приміщеннями, або частинами інших громадських будівель: центрів адміністративних послуг, хабів, публічних бібліотек, культурних центрів, громадських просторів, шкіл тощо.

На конкурсних засадах буде надано 10 грантів у розмірі 1 000 000 грн кожен на розвиток просторів і установ, які виконують чи будуть виконувати функції центрів спільнототворення. Фінансування має бути розподілене між двома компонентами проєкту: 1) фізичним створенням або оновленням центрів спільнототворення; 2) програмним та змістовним (подієвим) наповненням центрів.

На початку роботи, орієнтовно в середині серпня, по дві людини від кожної громади зможуть взяти участь у триденному воркшопі зі створення публічних просторів у м. Львові. Наприкінці проєкту, орієнтовно у лютому 2024 року, кожна громада зможе представити свій досвід, успіхи і вивчені уроки на спільній підсумковій конференції.

Заявки приймаються від організацій громадянського суспільства (офіційно зареєстрованих громадських, благодійних організацій). Наявність партнерства з органами місцевої влади буде суттєвою перевагою при оцінюванні заявок.

Проєкти мають бути втілені у громадах з населенням до 100 тисяч людей.

Обов’язковою умовою є співфінансування в розмірі щонайменше 20% від суми гранту. Співфінансування може бути не лише у грошовій формі, але й, наприклад, у вигляді матеріалів чи виконання робіт, однак у будь-якому разі, його фінансовий еквівалент має бути обрахований і вказаний у заявці.

Проєкти і простори, пов’язані з комерційними, партійними і релігійними організаціями або цілями, не можуть бути підтримані в рамках цього конкурсу. Крім цього, не будуть підтримані проєкти, які передбачають розвиток просторів, що не будуть фізично і соціально доступними.

Щоби подати заявку на отримання гранту потрібно заповнити коротку анкету: https://bit.ly/3XzHuB7, надіслати на електронну адресу: comrebuild@cedos.org.ua заповнені форми проєктної заявки і бюджету з темою листа «Заявка».

Форми проєктної заявки і бюджету доступні за посиланням: https://bit.ly/3NYDeI3.

Заявки приймаються до 23:59 23 липня 2023 року.

Очікувані терміни реалізації проєктів: 1 вересня 2023 року — 31 січня 2024 року.

Запитання щодо процесу подання заявки, відбору громад або проєкту загалом просимо надсилати на електронну пошту: comrebuild@cedos.org.ua з темою листа «Питання».

13 липня о 15:00 за київським часом відбудеться інформаційна сесія, де буде представлено умови конкурсу, а також буде можливість поставити питання. Сесія відбудеться онлайн через платформу Zoom, запис буде доступний публічно на сайті Cedos.

Реєстрація на інформаційну сесію за посиланням: https://bit.ly/3O15U3k.

Детальніша інформація про конкурс на сторінці: https://cedos.org.ua/news/czentry-spilnototvorennya-dlya-rozvytku-gromadgranty-vid-western-nis-enterprise-fund-ta-cedos/.

Пропонуємо максимально долучитися до участі в програмі та скористатися нагодою отримати додатковий фінансовий ресурс від міжнародних партнерів.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора