відбулося позачергове засідання виконавчого комітету міської ради

Дата: 10.07.2023 14:56

Сьогодні, 10 липня, відбулося позачергове засідання виконавчого комітету міської ради.

Розпочинаючи засідання міський голова Мирослава Пельц ознайомила присутніх із порядком денним.

Виконавчий комітет виділив 30 тис. грн з резервного фонду міського бюджету для надання допомоги мешканцям с. Крукеничі, які постраждали внаслідок стихійного лиха, що відбулося 24 червня та розглянув робочу документацію «Газифікація технологічного обладнання (зерносушок) в с. Волиця».

Продовжуючи засідання члени виконкому надали дозвіл на порушення об'єкта благоустрою, що передбачає облаштування тротуару та надали дозвіл перепоховання.

Відповідно до звернень громадян надано одноразову грошову допомогу Захисникам та Захисницям України, а також мешканцям громади із фонду депутатів міської ради.