Мостиська міська рада

Львівської області

Надання адресної допомоги на реабілітацію осіб з інвалідністю  внаслідок війни І, ІІ, ІІІ груп

Дата: 26.06.2023 15:50
Кількість переглядів: 151

Фото без опису

Мостиська міська рада повідомляє про те, що з метою надання додаткових соціальних гарантій у Львівській області діє Комплексна програма соціальної підтримки у Львівській області учасників АТО (ООС), бійців-добровольців АТО, Захисників та Захисниць України, членів їх сімей, а також родин Героїв Небесної Сотні на 2021 – 2025 роки затверджена розпорядженням начальника Львівської обласної військової адміністрації від 30.12.2022 №822/0/5-22ВА (далі – Програма).

Одним із заходів Програми є надання адресної допомоги на реабілітацію осіб з інвалідністю внаслідок війни І, ІІ, ІІІ груп з числа осіб, які брали участь у Революції Гідності / антитерористичній операції / операції Обʼєднаних сил / заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України.

Для отримання даної допомоги особі з інвалідністю внаслідок війни необхідно звернутись до відділу соціального захисту та охорони здоров’я та подати заяву з відповідним пакетом документів. Ті особи, котрі отримували допомогу в 2021-2022 роках, для отримання адресної допомоги повторно, повинні подати підтверджуючі документи про проходження реабілітації.

Для більш детальної інформації щодо отримання адресної допомоги, особам з інвалідністю внаслідок війни необхідно звернутись до відділу соціального захисту та охорони здоров’я Мостиської міської ради.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора