Результати конкурсу на заміщення посади директора комунальної установи Центр надання соціальних послуг Мостиської міської ради

Дата: 21.06.2023 21:58

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 03.03.2020 №200 «Про затвердження Положення про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника надавача соціальних послуг державного/комунального сектору», рішення виконавчого комітету Мостиської міської ради від 26.05.2023 року №2 "Про проведення конкурсу на посаду директора комунальної установи Центр надання соціальних послуг Мостиської міської ради, протоколу засідання Конкурсної комісії  від 20.06.2023 р. №2 повідомляємо, що переможцем конкурсу на посаду директора КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ Мостиської міської ради визнано МАРКО Любов Осипівну.

Протокол засідання конкурсної комісії від 20.06.2023 №2

Відеофіксація конкурсного відбору