Міський голова Мирослава Пельц із робочим візитом побувала в Ізраїлі

Дата: 08.06.2023 17:15

Незважаючи на те, що Україна та Ізраїль є відносно молодими державами, історія відносин між українським та єврейським народами налічує не одне століття.

З 22 березня 2022 року у місті Мостиська на Львівщині працював польовий шпиталь, який надавав допомогу внутрішньо переселеним громадянам, мешканцям Мостиської ТГ та Львівської області.

Співпраця між нашими народами продовжується.

На запрошення керівництва медичного центру Sheba з 28 травня по 6 червня 2023 року міський голова Мирослава Пельц перебувала в м. Тель-Авів (Ізраїль) на урочистих заходах з нагоди 75 річниці шпиталю.

Під час поїздки відбувся прийом в резиденції президента Держави Ізраїль Іцхака Герцоґа.

Під час однієї з зустрічей було представлено прем’єрний показ документального фільму про польовий госпіталь Шеби в Україні в, м. Мостиська у березні-квітні 2022. Ці кадри зворушили глядачів з цілого світу.

На завершення міський голова Мирослав Пельц обговорила шляхи допомоги Мостиській ТГ з боку ізраїльських колег.

Ми щиро дякуємо ізраїльському народу за довіру та підтримку. Надіємось, що наша співпраця лише посилиться і приноситиме бажані результати.

Despite the fact that Ukraine and Israel are relatively young states, the history of relations between the Ukrainian and Jewish peoples goes back more than a century.

Since March 22, 2022, a field hospital had been operating in the city of Mostyska in the Lviv region, which provided assistance to internally displaced citizens, residents of Mostyska Community and Lviv region.

Cooperation between our peoples continues.

At the invitation of the management of the Sheba Medical Center, from May 28 to June 6, 2023, Mayor of Mostyska Myroslava Pelts was in Tel Aviv (Israel) for ceremonial events on the occasion of the hospital's 75th anniversary.

During the trip, a reception was held at the residence of the President of the State of Israel Yitzhak Herzog.

The premiere screening of a documentary film about the Sheba Field Hospital in Ukraine in Mostyska in March-April 2022 was presented. These shots moved viewers from all over the world.

At the end, the mayor Myroslava Pelts discussed ways of helping Mostyska Community from the side of the Israeli colleagues.

We sincerely thank the Israeli people for their trust and support. We hope that our cooperation will only strengthen and bring the desired results.