Щодо аналізу регуляторного впливу

Дата: 01.06.2023 10:42

Інформуємо, що 24.02.2023 року Верховною радою України було прийнято закон 2952-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту державного кордону України». З метою реалізації даного закону Адміністрацією Держприкордонслужби опрацьовано проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 27 липня 1998 р. №1147», який розміщено (для отримання пропозицій та зауважень) на офіційному вебсайті Державної прикордонної служби України у розділі «Проєкти регуляторних актів» (https://dpsu.gov.ua/ua/Prokt-postanovi-Kabinetu-Ministriv-Ukraini-Pro-vnesennyazmin-do-postanovi-Kabinetu-Ministriv-Ukrainivid-27-lipnya-1998-r-1147/).

З метою забезпечення якісної підготовки аналізу регуляторного впливу проєкту акту на діяльність суб’єктів господарювання, просимо надсилати свої пропозиції та зауваження на електронну пошту міської ради: mostrada@ukr.net.