Мостиська міська рада

Львівської області

Щодо Західноукраїнського експортного форуму

Дата: 01.06.2023 09:23
Кількість переглядів: 150

Фото без опису

Сьогодні бізнес є дієвим суб’єктом економічного фронту України, а етикетка з надписом «Зроблено в Україні» стала символом свободи, відваги та незламності.

8 червня 2023 року за адресою: м. Львів, вул. Старознесенська, 24-26, !FESTrepublic відбудеться Західноукраїнський експортний форум (далі – Форум).

Форум – майданчик для презентації експортної продукції та обговорення тенденцій українського експорту на нові ринки збуту, в тому числі до країн ЄС. Учасники зможуть долучитись до панельних дискусій з провідними українськими та закордонними фахівцями та обговорити нові угоди про вільну торгівлю, промисловий розвиток, логістичні питання та інші актуальні теми.

Представники бізнесу мають змогу презентувати свою продукцію та компанію на ЕКСПО-зоні форуму. Також під час форуму будуть презентовані інструменти підтримки експортерів на державному, регіональному рівні та від донорських організацій. Заплановано, що участь у Форумі візьме понад 500 гостей, серед яких експортери зі Львівщини та семи західних областей України, представники уряду, державних установ, іноземного бізнесу та бізнес спільнот.

У зв’язку із вищезазначеним звертаємося з проханням проінформувати компанії, як знаходяться на підзвітній Вам території, щодо можливості участі у Форумі.

Додатково інформуємо, що участь у Форумі безкоштовна, за умови обов’язкової попередньої реєстрації на сайті форуму за посиланням: https://wuef.com.ua/ (реєстрація триватиме до 5 червня).

Форум буде корисним не лише для компаній, які здійснюють експортну діяльність, але й для тих, хто планує виходити на нові ринки збуту. Також інформуємо, що бізнес може представити свою компанію та продукцію в рамках Виставки, умови участі та більше деталей щодо участі у Виставці у презентації.

Просимо представників бізнесу, що зареєструвалися для участі у Форумі просимо повідомити міську раду на електронну адресу: mostekonomika@ukr.net.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора