Відбулися випускні іспити у дитячій школі мистецтв

Дата: 23.05.2023 17:42

Нещодавно у Мостиській дитячій школі мистецтв відбулись випускні іспити з сольфеджіо, музичної літератури та фаху, а також перевідні контрольні заходи у вигляді академконцертів.

У 2022-2023 навчальному році навчалося 327 учнів, з них 33 - випускники. У школі діти відвідували фортепіанний, струнно-смичковий, народний, духових та ударних інструментів, музично-теоретичних дисциплін, вокально-хоровий, хореографічно-театрально-художній відділи. Під час іспитів учні з хвилюванням і відповідальністю демонстрували свої знання, вміння, навички, набуті за час навчання. У школі мистецтв працює 32 педагогічних працівники.

У цьому навчальному році вихованці школи взяли участь у міжнародних та всеукраїнських конкурсах, конкурсах-фестивалях, олімпіадах. Крім того, маленькі артисти брали участь у заходах громади. Цей культурний фронт наближає нас до Перемоги, дозволяє самоствердитись та самоідентифікуватись.