Про відзначення Дня довкілля

Дата: 13.04.2023 20:18

Щороку у квітні в Україні відзначають День довкілля. Це чудова нагода вкотре наголосити на важливості відповідального ставлення до навколишнього середовища.

Сьогодні проблема збереження природних ресурсів та й життя загалом стоїть особливо гостро. Природа ставить перед нами дилему: або ми змінимо своє ставлення до неї, або усе живе перестане існувати.

День довкілля дозволяє нам ще раз проаналізувати своє ставлення до навколишнього середовища і замислитися над власним вкладом у це. А зробити кожен може багато, і достатньо для цього лише маленьких кроків: свідоме споживання води, сортування сміття, економія електроенергії, відмова від поліетиленових пакетів й пластикових пляшок.

Сьогодні, 13 квітня, працівники міської ради організували екологічну акцію по благоустрою довкілля «Зробимо Україну чистою». Спільними силами наведено лад у парку ім. Т. Г. Шевченка.