Мостиська міська рада

Львівської області

Нічних богослужінь на Великдень у львівських храмах цьогоріч не буде

Дата: 14.04.2023 14:28
Кількість переглядів: 214

Фото без опису

Цієї неділі вірні Української греко-католицької церкви та Православної церкви України святкуватимуть Воскресіння Христове. Проте цьогоріч через повномасштабну війну та комендантську годину, що триває у Львові з 00:00 до 05:00 год, традиційні нічні Великодні Богослужіння не відбуватимуться.

Про це спільно домовилися керівники християнських конфесій міста.

 «Не хочу, аби хтось порушував комендантську годину. У нашому соборі ми робимо все, аби до комендантської години все встигнути і щоб люди повернулися додому. Дотримуватися комендантської години треба обов’язково», - повідомив Архиєпископ і Митрополит Львівський УГКЦ Ігор Возьняк.

«Беручи до уваги військовий стан в державі та дотримуючись усіх правил безпеки, Львівська Архиєпархія УГКЦ рекомендує усім парафіяльним громадам в час Пасхальних Богослужінь розпочинати і завершувати молитву дотримуючись комендантської години, а саме з 00:00 до 05:00 год», - о. Михайло Квасюк керівник пресслужби Львівської Архиєпархії УГКЦ.

«Як і минулого року, ми провели спілкування з усіма владиками Львова, з усіма конфесіями, які святкуватимуть найближчої неділі світле Христове Воскресіння. Є спільна позиція Митрополита Димитрія, Митрополита Макарія та Митрополита Ігоря про те, що нічних Богослужінь на Великдень не буде. Є прийняте спільне рішення про те, що всі Богослужіння відбудуться до початку комендантської години, а ранкові Богослужіння вже розпочнуться після комендантської години. Дякуємо церквам за такі рішення», - зазначив Євген Бойко, директор департаменту «Адміністрація міського голови» Львівської міської ради.

Львівська міська рада: https://city-adm.lviv.ua/news/society/religion/296018-nichnykh-bohosluzhin-na-velykden-u-lvivskykh-khramakh-tsohorich-ne-bude


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора