Про реєстрацію на офіційному веб-сайті Пенсійного фонду України

Дата: 13.04.2023 09:48

Відповідно до пункту 6 постанови Кабінету Міністрів України від 16 вересня 2022 року № 1041 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу Пенсійним фондом України» виконавці комунальних послуг, управителі багатоквартирних будинків, об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, житлово-будівельних кооперативів зобов’язані зареєструвати свої електронні кабінети на офіційному веб-сайті Пенсійного фонду України до 01.01.2023 року для надання інформації, необхідної для призначення та розрахунку житлових субсидій та пільг.

Станом на сьогодні, значна частина установ, що підлягають реєстрації на офіційному веб-сайті Пенсійного фонду України:

• зареєстровані в електронних кабінетах Пенсійного фонду України, але не надають інформації, необхідної для призначення житлових субсидій та пільг;
  • не зареєстровані в електронних кабінетах Пенсійного фонду України.

Звертаємо Вашу увагу, що вирішення вказаного питання потребує невідкладних заходів для забезпечення належної взаємодії виконавців послуг, управителів багатоквартирних будинків, об’єднань співвласників багатоквартирного будинку, житлово-будівельних кооперативів з органами Пенсійного фонду України з метою соціального захисту малозабезпечених верств населення при оплаті житлово-комунальних послуг в умовах воєнного стану.

Інформуємо виконавців послуг, управителів багатоквартирних будинків, об’єднань співвласників багатоквартирного будинку, житлово-будівельних кооперативів щодо необхідності проведення в стислі терміни реєстрації та подачі відповідних звітів на офіційному вебсайті Пенсійного фонду України.

Алгоритм дій надавача послуг для підключення до особистого кабінету на Вебпорталі Пенсійного фонду України та проведення інформаційного обміну з Пенсійним фондом України з питань субсидій

Алгоритм роботи в особистому кабінеті організації