Нові послуги для жителів громади

Дата: 12.04.2023 20:55

Сьогодні, 11 квітня, відбулося підписання Узгодженого рішення щодо організації співробітництва у сфері надання адміністративних послуг з реєстрації транспортних засобів між Мостиською міською радою та Регіональним сервісним центром головного сервісного центру МВС України у Львівській області.
Документ передбачає розширення послуг, що надаються територіальними органами з надання сервісних послуг Міністерства внутрішніх справ через відділ «Центр надання адміністративних послуг» Мостиської міської ради. Незабаром буде доступна реєстрація, перереєстрація колісних транспортних засобів усіх категорій (в т. ч. вживаних) з видачею свідоцтва про реєстрацію та номерних знаків, зняття з обліку транспортного засобу з видачею облікової картки та номерних знаків для разових поїздок.
Також громадяни можуть отримати наступні адміністративні послуги:
- Видача нового посвідчення водія;
- Видача посвідчення водія замість втраченого або викраденого;
- Видача тимчасового реєстраційного талона на право керування транспортним засобом;
- Видачу свідоцтва про реєстрацію колісних транспортних засобів для виїзду за кордон;
- Виготовлення макетів індивідуальних номерних знаків транспортних засобів, які виготовляються на замовлення власників транспортних засобів, з видачею номерних знаків;
- Перезакріплення індивідуального номерного знаку.
Телефон для довідок 0985656117
.